олімпійський тиждень

Середа мала назву «Сильні та спритні» і була присвячена міні-футболу. З дітьми груп раннього, молодшого та середнього віку інструктор з фізичного виховання провела спортивну розвагу «Королівство чарівних м’ячів», а між старшими групами пройшли спортивні змагання по міні-футболу. Після змагань вихованці середніх та старших груп зібралися в музичній залі для перегляду мультфільмів про спорт. Заходи четверга пройшли за темою: «Здорова дитина – здорова родина». В цей день проводилась весела аеробіка для малят та заняття з валеології. П’ятниця - День здоров’я під назвою «Мандрівка в країну Спортландію», присвячений спортивним іграм. У групах оформлені фотовиставки «Спорт - це дружба! Спорт – це сила! Спорт дає всім дітям крила». А також у п’ятницю дітлахи прощали зі Здоров’ячком, який закривав Олімпійський тиждень. Проведення олімпійського тижня  подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.